Copyright 2019 - İNTEK Bilgisayar Sistemleri

Uzak Bağlantı Araçları

İNTEK BİLGİSAYAR'la uzak MASAÜSTÜ BAĞLANTI için yukarıdaki butonu TIKLAYARAK veya 0212 274 95 55 nolu telefonu arayarak İNTEK BİLGİSAYAR'aait programlar hakkında uzaktan erişim yoluyla destek ve yardım alabilirsiniz.

Uzak masaüstü erişim desteği, İNTEK Bilgisayar'ın program kullanıcılarına, hızlı, sürekli ve kaliteli bir destek ve kullanıcı eğitimi oluşturmak için oluşturduğu bir destek uygulamasıdır.

Uzak masaüstü desteği, kullanıcının bilgisayarına uzaktan erişim yoluyla halledilmesi mümkün olan yardım ve destek konularını kapsamaktadır.

Kullanıcı yerinde zorunlu hizmet verilmesi gereken durumlarda, İNTEK BİLGİSAYAR'la ayrıca iletişime geçilmesi kullanıcının hızlı ve zamanında hizmet almasını sağlayacaktır.

Uzak Masaüstü destek uygulamasından İNTEK Bilgisayar'dan program alan kullanıcılar ilk 1(bir) yıl içinde ücretsiz olarak yararlanmaktadır. Bir yılı aşan kullanıcıların bu hizmetten yararlanmaları için İNTEK BİLGİSAYAR'la görüşmelerini ve hizmetten yararlanma koşulları hakkında bilgi almalarını öneririz.

İNTEK Bilgisayar'ın sizin bilgisayarınızla bağlantı kurabilmesi için, Lütfen YUKARIDAKİ BUTONU TIKLAYARAK gelen ID numarası ve PAROLA'yı İNTEK Bilgisayar'a bildiriniz.

Saygılarımızla.

 

Restaurant, Pastane ve Cafe Otomasyonu
Restaurant, Pastane ve Cafe Otomasyonu


Restaurant, Cafe, Pastane Otomasyonu; Restoran, Pastane, Cafe ve Fast-food, ve benzeri işletmelerin sipariş, satış, satın alma, maliyet hesaplama, tezgah satış, masa/adisyon işlemlerinden pa [ ... ]

Unlu Mamul Programları
Unlu Mamul Programları

FKM PLUS Fırın ve Unlu Mamul Otomasyonu; Fırın ve Unlu Mamul sektöründe faaliyet gösteren firmaların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak gelişkin özellikleriyle öne çıkmaktadır. Şu [ ... ]

Perakende Satış Otomasyonu
Perakende Satış Otomasyonu

İNTEK POS Market ve Perakende Satış Otomasyonu, market, mağaza her türlü perakende satış noktasının satın alma, depo/stok ve satış işlemlerin hızlı, kolay ve etkin biçimde yönetme [ ... ]

Mobil Saha Satış Otomasyonu
Mobil Saha Satış Otomasyonu

İNTEK MOBİL Saha Satış Otomasyonu, işletmelere, sahada satış, pazarlama, teslimat, tahsilat, stok ve sipariş kontrolü, hızlı satış ve hizmet imkanı sunuyor. Saha satış otomasyonunun  [ ... ]

f t g m